Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Narayanan Akkitham - « L'océan de beauté »
Karl Fred Dahmen - "Paysage négatif-positif" - édition 75 - signé-numéroté
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Formaat foto: 47 x 38
Achter glas ingelijst.
Een kunstfoto van een van de werken van Jopie Huisman.
De foto is tzt gekocht van de schilder zelf. Het werk is door hemzelf gesigneerd. Nogmaals op de achterkant van de lijst. Bijgevoegd een foto waarop te zien is dat Jopie Huisman deze signatuur aanbrengt.
Het werk zelf is aanwezig in het Jopie Huisman museum in Workum.
Kan opgestuurd worden, maar is kwetsbaar vanwege de glasplaat.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Drunen, Les Pays-Bas |