Wouter Johan van Smorenburg - 3 Gemälde (ca. 1900), davon 2 unbekannt
Theo Blankestijn - Die Weide im hohen Gras
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kleurtekening door Karel van Seben
Twee kinderen in Bunschoter klederdracht
Losbladig, beeldmaat 18x10, bladmaat 25x16
Gesigneerd in potlood m.o. 'Karel van Seben'
Authenticiteit volledig gegarandeerd