Rembrandt van Rijn - -d'après : Portrait d'Andries de Graeff, maire d'Amsterdam
Wouter Johan van Smorenburg - 3 tableaux (ca 1900) dont 2 inconnus
Theo Blankestijn - Le saule dans les hautes herbes
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Kleurtekening door Karel van Seben
Twee kinderen in Bunschoter klederdracht
Losbladig, beeldmaat 18x10, bladmaat 25x16
Gesigneerd in potlood m.o. 'Karel van Seben'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |