Emil Pottner - De nieuwe vechter. Originele litho 1915
Jacques Aubrun - L'explosion d'une supernova
Rob Scholte - Après nous le déluge, piëzografie (groot)
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars--HOREN ZIEN en ZWIJGEN ( 21 cm breed)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kleurtekening door Karel van Seben
Twee kinderen in Bunschoter klederdracht
Losbladig, beeldmaat 18x10, bladmaat 25x16
Gesigneerd in potlood m.o. 'Karel van Seben'
Authenticiteit volledig gegarandeerd