Jack Youngerman - "Mandala (schwarz)" 1983 - Auflage 75 - signiert-nummeriert (93 x 91 cm)
Inez Fritschy - Belle van Zuijlen
Herman Brood - Wenn du liegst, ziehe ich es aus.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk Kees van Bohemen. Titel: "Haan". Zeefdruk die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afmetingen blad H92.5cm x b64.5cm. Achterop voorzien van een notarieel atelier stempel. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. Het werk is niet gesigneerd. Conditie: in goede staat. Rechts bovenin zit een kleine vouw in de hoek. Goed ingelijst valt dit niet meer op.