Abraham Delfos - Die Stadt Leyden, von der Schans Lamme aus gesehen
Nico van der Jagt - Bauernhof mit Ziegen - Handsigniert
Matt Groening - Original-Fertigungszeichnung, gerahmt + Zertifikat
36 – Herrenarmbanduhr Rolex Datejust 36 aus Edelstahl aus dem Jahr 2020
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtig schilderij van Leo Franssen 1905-1990 .
Mooi impressionistich werk van een Nederlandse kunstenaar Leo Franssen die prachtig werk gemaakt heeft in zijn beste periode als kunstschilder en waar o.a dit schilderij een voorbeeld van is , mooi los geschilderd , de bruine vlekke in het schilderij zijn bewust door de schilder zo gedaan om meer diepte in het schilderij te brengen
Afmeting 96x62 cm olie op boord afgewerkt met mooie originele lijst 114x78 cm die het geheel compleet maakt , gesigneerd recht onder .