Cristal d’Arques - Bol à bonbons en cristal à fleurs vintage.
Elfriede Otto - 2 Aquatina "Dans le jardin du château", signée à la main, numérotée. 86/195
Geni Peter - Composition (1958), gouache
Maya Wildevuur - acrylique sur toile - coquelicots - signée et 2021
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Prachtig schilderij van Leo Franssen 1905-1990 .
Mooi impressionistich werk van een Nederlandse kunstenaar Leo Franssen die prachtig werk gemaakt heeft in zijn beste periode als kunstschilder en waar o.a dit schilderij een voorbeeld van is , mooi los geschilderd , de bruine vlekke in het schilderij zijn bewust door de schilder zo gedaan om meer diepte in het schilderij te brengen
Afmeting 96x62 cm olie op boord afgewerkt met mooie originele lijst 114x78 cm die het geheel compleet maakt , gesigneerd recht onder .
Expédition | |