Leo Franssen - Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord ,Het IJ met Nicolaas kerk - Verkocht

Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!

Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!Leo Franssen 1905-1990 Olieverf op boord  ,Het  IJ met Nicolaas  kerk  kopen? Bied vanaf 225!
  • Leo Franssen (1905-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Prachtig schilderij van Leo Franssen 1905-1990 .

Mooi impressionistich werk van een Nederlandse kunstenaar Leo Franssen die prachtig werk gemaakt heeft in zijn beste periode als kunstschilder en waar o.a dit  schilderij een voorbeeld van is , mooi los geschilderd  , de bruine vlekke in het schilderij zijn bewust door de schilder zo gedaan om meer diepte in het schilderij te brengen

Afmeting 96x62 cm olie op boord afgewerkt met mooie originele lijst  114x78 cm die het geheel compleet maakt , gesigneerd recht onder .

Leo Franssen (1905-1990)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Telo
3 verkochte items
Alle items (0)