Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 40 |
Luc Peire, Izorus, grote handgesigneerde Ets 1988
Ets, met potlood door de kunstenaar gesigneerd en genummerd
Catalogue raisonné Curzi 73
1988
linksonder genummerd in potlood: 8/40
rechtsonder handgesigneerd in potlood
Arches papier
Formaat: 50 cm x 65.5 cm
Perfecte Staat, nooit ingekaderd geweest en altijd in donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Aalst, Belgien | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.