Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Ets |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 40 |
Luc Peire, Izorus, grote handgesigneerde Ets 1988
Ets, met potlood door de kunstenaar gesigneerd en genummerd
Catalogue raisonné Curzi 73
1988
linksonder genummerd in potlood: 8/40
rechtsonder handgesigneerd in potlood
Arches papier
Formaat: 50 cm x 65.5 cm
Perfecte Staat, nooit ingekaderd geweest en altijd in donkere lade bewaard.
Verzekerde verzending met Track en trace
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.