Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Tekening door Marijke Verhoef.
Voorstelling getiteld 'En Route'
Losbladig, beeldmaat 24x20, zichtmaat 30x25
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Marijke Verhoef' en '92'
Authenticiteit volledig gegarandeerd