Joan Gardy Artigas - Zeitung am Strand
Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Quadrate (Weiß)
Jiri Anderle - „DONNA" 1979 - Auflage 130 - handsigniert-nummeriert
Art des Kunstwerks | Fotografie |
foto van paul huf
4/50 vierde afdruk van 50 stuks oplage
in zwart passepartout en goudkleurig ingelijst.
gesigneerd en genummerd op de foto met witte pen
1989 fomaat 40 x 25 en met lijst 60 x 50 cm
ZZFOT
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Krommenie, Niederlande |