Jan Bons - Hurra AMERIKA – Siebdruck von 1967 – erwähnt im Standardwerk von 2007
Paul Wunderlich - "Odaliske nach Ingress"
DURO - Verrückter Insider-Künstler - Superman vs. Robin
Salvador Dali - Salvador Dalí original Keramiken
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1957 |
Technik | Aquarell |
Stil | Modern |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Aquarel in zeer goede staat is in de buitenste hoekjes gelijmd op groter licht beschilderd karton, welke als een soort van lijst lijkt te moeten doorgaan? Kan natuurlijk ook met een mooi wit passe-partout rond de aquarel zelf worden ingelijst. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||