Karel Kok - Niederländische reformierte Kirche
76 – Flache Königskette aus erstklassigem Silber mit Stäben zwischen den Stäben
39 – Ein Paar gedrehte Ohrstecker aus 18 Karat Weißgold mit Kugelverzierung
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1968 |
Technik | Sonstiges |
Maße | 24.5 x 21 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
SCREEN PRINT SIX - from the portfolio NUMBERS
uit 1968
Titel : 6 - SIX - SECHS
Originele Screen Print van Robert Indiana uit de portfolio NUMBERS
Het betreft hier een kleine versie.
Met gedicht Sechs/Six van Robert Creeley (los bijgeleverd)
Het werk is bijzonder ingelijst, een beetje zwevend, op een witte ondergrond. in een wit houten lijst, achter glas. Zie foto.
Niet gesigneerd, Niet genummerd
Limited edition
Maat werk : 24,5 x 21 cm
Maat frame : 42 x 32 cm
NOTA BENE: in deze veiling wordt ook SEVEN - SIEBEN uit dezelfde portfolio aangeboden. Beide werken zijn identiek ingelijst.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |