Pendentif aigle en or jaune 46 - 14 carats en vol plongeant
Peter Klashorst - Yellow Princess - handgesigneerd - 125 ex
44 - Une paire de boucles d'oreilles creuses en or jaune 14 carats
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1968 |
Technique | Varia |
Dimensions | 24.5 x 21 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
SCREEN PRINT SIX - from the portfolio NUMBERS
uit 1968
Titel : 6 - SIX - SECHS
Originele Screen Print van Robert Indiana uit de portfolio NUMBERS
Het betreft hier een kleine versie.
Met gedicht Sechs/Six van Robert Creeley (los bijgeleverd)
Het werk is bijzonder ingelijst, een beetje zwevend, op een witte ondergrond. in een wit houten lijst, achter glas. Zie foto.
Niet gesigneerd, Niet genummerd
Limited edition
Maat werk : 24,5 x 21 cm
Maat frame : 42 x 32 cm
NOTA BENE: in deze veiling wordt ook SEVEN - SIEBEN uit dezelfde portfolio aangeboden. Beide werken zijn identiek ingelijst.
État | |
État | Très bon |
Expédition | |