Robert Indiana - SIX - from the portfolio NUMBERS- originele kleine versie - Verkocht

Robert Indiana - SIX - from the portfolio NUMBERS- originele kleine versie kopen? Bied vanaf 300!
Prenten & Uitgaves

Robert Indiana - SIX - from the portfolio NUMBERS- originele kleine versie kopen? Bied vanaf 300!Robert Indiana - SIX - from the portfolio NUMBERS- originele kleine versie kopen? Bied vanaf 300!Robert Indiana - SIX - from the portfolio NUMBERS- originele kleine versie kopen? Bied vanaf 300!Robert Indiana - SIX - from the portfolio NUMBERS- originele kleine versie kopen? Bied vanaf 300!
  • Robert Indiana (1928-2018)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1968
Techniek Varia
Afmetingen 24.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

SCREEN PRINT SIX - from the portfolio NUMBERS

uit 1968

Titel : 6 - SIX - SECHS

Originele Screen Print van Robert Indiana uit de portfolio NUMBERS

Het betreft hier een kleine versie.

Met gedicht Sechs/Six van Robert Creeley (los bijgeleverd)

Het werk is bijzonder ingelijst,  een beetje zwevend, op een witte ondergrond. in een wit houten lijst, achter glas. Zie foto.

Niet gesigneerd, Niet genummerd

Limited edition

Maat werk : 24,5 x 21 cm

Maat frame : 42 x 32  cm

NOTA BENE: in deze veiling wordt ook SEVEN - SIEBEN uit dezelfde portfolio aangeboden. Beide werken zijn identiek ingelijst.