Arthur Secunda - und andere: fünf handsignierte Siebdrucke: (Surrealistische) Landschaften
Ragnar Axelsson - Fotografie, signiert
Dick Karman - Planet of Tangy – surreales Gemälde von Zaanse Painter
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1968 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 72 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Raveel Roger (België 1921-2013 ) . Wat gebeurt er om Het Hoekje ?,
1968. Lithografie in kleuren
genummerd 55/190 en gesigneerd in potlood ( rechtsonder) ,
Opmerkingen: Uitgegeven door ' Prent 190' Afmetingen :
Afbeelding formaat 56 x 72 cm
Artiest of Maker : Raveel Roger (Belgian 1921-2013 ) . Literatuur: Scheire 12, p. 25
Description: RAVEEL, Roger (Belgian 1921 - 2013). Wat gebeurt er om het hoekje?, 1968.
Lithograph in colours, numbered '55/190' and signed in pencil (lower right)
Issued by 'Prent 190'
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Onlangs door professioneel papier restaurateur weer helemaal recht gestreken, enkele sporen van kleine vouwtjes nog iets zichtbaar. Zie foto's voor de staat. | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zwolle, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.