Arthur Secunda - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: (Surrealistische) landschappen
Ragnar Axelsson - Foto, gesigneerd
Dick Karman - Planeet van Tangy - surrealistisch schilderij van Zaanse Schilder
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Raveel Roger (België 1921-2013 ) . Wat gebeurt er om Het Hoekje ?,
1968. Lithografie in kleuren
genummerd 55/190 en gesigneerd in potlood ( rechtsonder) ,
Opmerkingen: Uitgegeven door ' Prent 190' Afmetingen :
Afbeelding formaat 56 x 72 cm
Artiest of Maker : Raveel Roger (Belgian 1921-2013 ) . Literatuur: Scheire 12, p. 25
Description: RAVEEL, Roger (Belgian 1921 - 2013). Wat gebeurt er om het hoekje?, 1968.
Lithograph in colours, numbered '55/190' and signed in pencil (lower right)
Issued by 'Prent 190'
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Onlangs door professioneel papier restaurateur weer helemaal recht gestreken, enkele sporen van kleine vouwtjes nog iets zichtbaar. Zie foto's voor de staat. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.