Paulus Verwey - Steinlithographie: Athener Kirche – 1987
Jo Schrijnder - Öl auf Leinwand: fliegende Ente (Angebot!!!)
Marie-Jose Robben - Öl auf Leinwand | 'J. van Goyen' | EINZIGARTIGE ARBEIT
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1980 |
Technik | Silberdruck (klassisches Foto) |
Stil | Realistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 29 x 39 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooie foto van Willem Diepraam uit 1980. Gelatinezilverdruk, met stift gesigneerd rechtsonder, en met opdracht “voor Flora, 3 Febr 1983”. In zeer goede conditie. Deze foto staat ook afgebeeld in het boek Sahel (1982) en is opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum.
Afmetingen: 39cm x 29cm (fotoblad), 37cm x 26cm (fotobeeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.