Romain Malfliet - Glockenturmmarkt Brügge
IGI – zertifizierter Diamant 0,58 ct E – VVS1
IGI – zertifizierter Diamant 0,62 ct G – VVS2
IGI – zertifizierter Diamant 1,56 ct M – SI2
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie vroege ets door Willem van Leusden.
Gezicht op het stadhuis van Middelburg.
Gelijst, beeldmaat 36x23, lijstmaat 54x39
Gesigneerd r.o. 'W.v.Leusden' en genummerd l.o. '30/100'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)