Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Luxe Cobra cassette met boek en 2 gesigneerde zeefdrukken van Corneille en Eugene Brands
Certficaat: CFA-476
Afmeting zeefdrukken : 50 x 45.5 cm.
Genummerd: 67/150
Monografie over de COBRA beweging, ruim geïllustreerd in kleur en zwart-wit. Met bibliografie en register
Afmeting boek: 25 x 33 cm.
Zeefdruk Corneille:
Zeefdruk Eugene Brands:
Zeefdrukken en boek gevat in luxe linnen bewaardoos
Alles in excellente conditie!
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Donk of herentals, Belgique |