Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Luxe Cobra cassette met boek en 2 gesigneerde zeefdrukken van Corneille en Eugene Brands
Certficaat: CFA-476
Afmeting zeefdrukken : 50 x 45.5 cm.
Genummerd: 67/150
Monografie over de COBRA beweging, ruim geïllustreerd in kleur en zwart-wit. Met bibliografie en register
Afmeting boek: 25 x 33 cm.
Zeefdruk Corneille:
Zeefdruk Eugene Brands:
Zeefdrukken en boek gevat in luxe linnen bewaardoos
Alles in excellente conditie!
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Donk of herentals, België |