Various Artists Books - sur le graphisme : 6 livres
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Gravure sur bois originale 1911 Roethel 124
Corneille - Lithographie couleurs IMAGE DU PARADIS de 1998
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Identificatie:
Naam Kunstenaar: Espen Greger Hagen (Trondheim 1964 - Amsterdam 2008)
Titel/Voorstelling: ‘Indian Series Yellow’
Materiaal en Techniek: LITHOGRAFIE EA / 200
Afmeting inc. lijst: 58 cm x 58 cm
Gesigneerd en Gedateerd 2002
Conditie : perfecte staat
Kunstwerk is professioneel ingelijst met een stijlvolle zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.
Afhalen in Beverwijk of verzenden. Ook buiten Nederland.
Expédition | |