Various Artists Books - over grafiek: 6 boeken
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisatie Originele houtsnede 1911 Roethel 124
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Identificatie:
Naam Kunstenaar: Espen Greger Hagen (Trondheim 1964 - Amsterdam 2008)
Titel/Voorstelling: ‘Indian Series Yellow’
Materiaal en Techniek: LITHOGRAFIE EA / 200
Afmeting inc. lijst: 58 cm x 58 cm
Gesigneerd en Gedateerd 2002
Conditie : perfecte staat
Kunstwerk is professioneel ingelijst met een stijlvolle zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.
Afhalen in Beverwijk of verzenden. Ook buiten Nederland.