Various Artists Books - über Grafik: 6 Bücher
Wassily Kandinsky - Kandinsky Improvisation Original- Holzschnitt 1911 Roethel 124
Corneille - Farblithographie IMAGE DU PARADIS von 1998
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Identificatie:
Naam Kunstenaar: Espen Greger Hagen (Trondheim 1964 - Amsterdam 2008)
Titel/Voorstelling: ‘Indian Series Yellow’
Materiaal en Techniek: LITHOGRAFIE EA / 200
Afmeting inc. lijst: 58 cm x 58 cm
Gesigneerd en Gedateerd 2002
Conditie : perfecte staat
Kunstwerk is professioneel ingelijst met een stijlvolle zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.
Afhalen in Beverwijk of verzenden. Ook buiten Nederland.