Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Werk op papier op karton gelijmd. Onderdeel van groter geheel AT THE SUNNY SIDE OF THE STREET van Frank Hulscher, met daarop verschillende grafische danwel schildertechnieken uit 1993. Dit werk, afmetingen 42 x29 cm is uitgevoerd in acrylverf en pen. Verzending NL6,75 euro. Belgie 12,40 euro.
Expédition | |