Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, gesigneerd
Willem Paerels - Stedelijk landschap
Han van Hagen - Imbos (Nationaal Park Veluwezoom) - ets 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Werk op papier op karton gelijmd. Onderdeel van groter geheel AT THE SUNNY SIDE OF THE STREET van Frank Hulscher, met daarop verschillende grafische danwel schildertechnieken uit 1993. Dit werk, afmetingen 42 x29 cm is uitgevoerd in acrylverf en pen. Verzending NL6,75 euro. Belgie 12,40 euro.