Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Bill Viola - Photographie, signée
Helene Briels - Une tournée passionnante 7/12
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1963 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Passe-partout uniquement |
Dimensions | 21.5 x 26.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 35 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 4/5 |
Litho van Kees Buurman uit 1963 (oktober). Titel: Zieke vrouw. Nummer: 4/5. Afmetingen litho: H35 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b26.5cm. De litho is met potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre