Theo Blankestijn - Slootjes Wormerland
Helene Briels - Een opwindende Tocht 7/12
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1963 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 21.5 x 26.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/5 |
Litho van Kees Buurman uit 1963 (oktober). Titel: Zieke vrouw. Nummer: 4/5. Afmetingen litho: H35 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H21.5 x b26.5cm. De litho is met potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter