5. Buut 110

Buut 110

Buut 110

Vereniging van beeldende kunstenaars

Kees Buurman - Litho: 2 naakte mensen kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: 2 naakte mensen
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
€ 39
Kees Buurman - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Kees Buurman - Litho: De poppenspeler - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: De poppenspeler - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Kees Buurman - Litho kopen? Bied vanaf 29!
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Ab Steenvoorden - beeldverhaal van Durer kopen? Bied vanaf 45!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands beeldverhaal van Durer
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45