5. Ars Aemula Naturae

Ars Aemula Naturae

Opgericht in 1964

Leids Schilder- en Tekengenootschap Ars Aemula Naturae

Ars Aemula Naturae, oftwel De Kunst Wedijvert met de Natuur, is een kunstenaarsvereniging dat was opgericht met het doel om beeldend kunstenaars te helpen ontwikkelen in hun vak. Opgericht als de Leidse Tekenacademie in 1694, wil Ars Aemula Naturae de kennis van beeldende kunst verspreiden in Leiden en omgeving. Dit zijn nog steeds de doelen die Ars Aemula Naturae vandaag de dag nastreeft. In 1799 veranderde de Leidse Tekenacademie in Ars Aemula Naturae. De vereniging telt ongeveer 90 leden. In de eigen gallerie van de vereniging worden jaarlijks minstens 12 tentoonstellingen gehouden van leden en niet-leden.

Kees Buurman - Litho kopen? Bied vanaf 29!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Kees Buurman - litho: gezin aan het meer kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman (1933-1997) litho: gezin aan het meer
Techniek Litho
Afmetingen 22.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 49
Kees Buurman - Litho: De poppenspeler - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: De poppenspeler - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Kees Buurman - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Techniek Litho
Afmetingen 20.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Kees Buurman - Litho: 2 naakte mensen kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: 2 naakte mensen
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
€ 39
Rein Dool - Litho: kind - 1964 + tentoonstellingsuitnodiging kopen? Bied vanaf 45!
Rein Dool (1933) Nederlands Litho: kind - 1964 + tentoonstellingsuitnodiging
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
€ 45
Rein Dool - Litho: kind - 1965 kopen? Bied vanaf 29!
Rein Dool (1933) Nederlands Litho: kind - 1965
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Willem van Scheijndel - Kleurenzeefdruk: Moeders met kinderen - 1993 kopen? Bied vanaf 59!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Kleurenzeefdruk: Moeders met kinderen - 1993
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Rein Dool - Kleurenlitho: Plantaardig - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Rein Dool (1933) Nederlands Kleurenlitho: Plantaardig - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Rein Dool - Kleurenlitho: Kop stukken - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Rein Dool (1933) Nederlands Kleurenlitho: Kop stukken - 1993
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Gerard de Wit - Getijdehaven bij eb kopen? Bied vanaf 35!
Gerard de Wit (1931-2010) Nederlands Getijdehaven bij eb
Techniek Gouache
Afmetingen 53 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Willem van Scheijndel - Jambo kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Jambo
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Abraham Delfos - De Stad Leyden, van de Schans Lamme te Zien kopen? Bied vanaf 100!
Abraham Delfos (1731-1820) Nederlands De Stad Leyden, van de Schans Lamme te Zien
Techniek Gravure
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Sierk Schroder - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Portret
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Jacob Boudewijn Volkers - Pioenen in vaas kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Pioenen in vaas
Techniek Aquarel
Afmetingen 46.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Lebuinuskerk Deventer kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Lebuinuskerk Deventer
Techniek Aquarel
Afmetingen 37.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Kardoen kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Kardoen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Langs de Donau kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Langs de Donau
Techniek Aquarel
Afmetingen 22.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Aanleg Coentunnel A10 kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Aanleg Coentunnel A10
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 32.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Dordrecht - Nieuwkerksbuurt kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Dordrecht - Nieuwkerksbuurt
Techniek Aquarel
Afmetingen 40.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Natural carving - Driftwood kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Natural carving - Driftwood
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Sneeuw rond ons huis (in Gasselte Dr.) kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Sneeuw rond ons huis (in Gasselte Dr.)
Afmetingen 52 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marijke Verhoef - Nummer 46 kopen? Bied vanaf 29!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Nummer 46
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Marijke Verhoef - Nummer 40 kopen? Bied vanaf 29!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Nummer 40
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Jacob Boudewijn Volkers - Larix op vaas kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Larix op vaas
Techniek Potlood
Afmetingen 51 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Chrysantenboeket in vaas kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Chrysantenboeket in vaas
Techniek Aquarel
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Chrysanten kopen? Bied vanaf 30!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Chrysanten
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 88.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Jacob Boudewijn Volkers - Boeket kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Boeket
Techniek Aquarel
Afmetingen 52.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Jacob Boudewijn Volkers - Atelierhoek met pioenrozen kopen? Bied vanaf 20!
Jacob Boudewijn Volkers (1909-1985) Nederlands Atelierhoek met pioenrozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
€ 20
Gerard de Wit - Portret kopen? Bied vanaf 50!
Gerard de Wit (1931-2010) Nederlands Portret
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Drager Board
€ 50
Floris Verster - 7 boekwerken/catalogi kopen? Bied vanaf 70!
Floris Verster (1861-1927) Nederlands 7 boekwerken/catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 70
Willem van Scheijndel - Jambo kopen? Bied vanaf 75!
Afmetingen 66 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Willem van Scheijndel - Stories about the Baobab kopen? Bied vanaf 55!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Stories about the Baobab
Afmetingen 66 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Willem van Scheijndel - Masai kopen? Bied vanaf 350!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Masai
Techniek Gouache
Afmetingen 98 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Eliza Kopec - Flower Power kopen? Bied vanaf 10!
Eliza Kopec (1960) Nederlands Flower Power
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Lies Verdenius - Monolieten val kopen? Bied vanaf 100!
Lies Verdenius (1950) Nederlands Monolieten val
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 55 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Johan D. Scherft - Handgesigneerde ets | 'Grote kerk Den Haag' kopen? Bied vanaf 50!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Grote kerk Den Haag'
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Marijke Verhoef - Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout. kopen? Bied vanaf 30!
Marijke Verhoef (1946) Nederlands Veld 12 - Handgesigneerd / inglijst met passepartout.
Afmetingen 83 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Johan D. Scherft - Mauritskade, den Haag kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Mauritskade, den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35