Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Willem Paerels - Paysage urbain
Han van Hagen - Imbos (Parc National Veluwezoom) - eau-forte 1989
Corneille - Ouverture sur L’ete
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Houtsnede uit 1931, gemonogrammeerd in het blok linksonder.
Beeldmaat 18 x 13,5 cm. Bladmaat 28 x 19,5 cm. Losbladig.
Deze prent was afgedrukt in Elseviers Geïllustreerd Maandschrift 41e jaargang nr. 10 van oktober 1931.
Catalogus Bool nr. 156.
M.C. Escher is geboren te Leeuwarden in 1898 en overleden te Hilversum in 1972.
Expédition | |