Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signiert
Willem Paerels - Stadtlandschaft
Corneille - Eröffnung im Sommer
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede uit 1931, gemonogrammeerd in het blok linksonder.
Beeldmaat 18 x 13,5 cm. Bladmaat 28 x 19,5 cm. Losbladig.
Deze prent was afgedrukt in Elseviers Geïllustreerd Maandschrift 41e jaargang nr. 10 van oktober 1931.
Catalogus Bool nr. 156.
M.C. Escher is geboren te Leeuwarden in 1898 en overleden te Hilversum in 1972.