Antiquarisch boek - Russisch Heilig Evangelie uit 1881 met prachtige koperen hardware
Nikolaas Eekman - Colin-Maillard
Marius Bauer - Ruiters op een heuvel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede uit 1931, gemonogrammeerd in het blok linksonder.
Beeldmaat 18 x 13,5 cm. Bladmaat 28 x 19,5 cm. Losbladig.
Deze prent was afgedrukt in Elseviers Geïllustreerd Maandschrift 41e jaargang nr. 10 van oktober 1931.
Catalogus Bool nr. 156.
M.C. Escher is geboren te Leeuwarden in 1898 en overleden te Hilversum in 1972.