Bernard Schultze - "et un bras en travers"
Francisco de Goya - FEMME FAMOSA LIBRERA ESPAGNE
Maartje Wijngaarden - Face à face - Signé à la main - 24 ex
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Fraaie tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van schepen in het ijs op het Galgenwater in Leiden.
Losbladig, zichtmaat 27x45, bladmaat 33x49
Gemonogrammeerd en getiteld r.o. 'WJD' en 'Galgenwater Leiden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |