Francisco de Goya - FRAU FAMOSA LIBRERA SPANIEN
Bernard Schultze - "und quer ein arm"
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handsigniert - 24 ex
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Fraaie tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van schepen in het ijs op het Galgenwater in Leiden.
Losbladig, zichtmaat 27x45, bladmaat 33x49
Gemonogrammeerd en getiteld r.o. 'WJD' en 'Galgenwater Leiden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd