Bernard Schultze - "en een arm over elkaar"
Francisco de Goya - VROUW FAMOSA LIBRERA SPANJE
Maartje Wijngaarden - Face to Face - Handgesigneerd - 24 ex
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Fraaie tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van schepen in het ijs op het Galgenwater in Leiden.
Losbladig, zichtmaat 27x45, bladmaat 33x49
Gemonogrammeerd en getiteld r.o. 'WJD' en 'Galgenwater Leiden'
Authenticiteit volledig gegarandeerd