Kees Andrea (1914-2006) Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 46.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 39