Jef Diederen - Mooi hoofd, litho
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 2 - Ingelijst
Jan van Rijsewijk - Den Haag Gevangenpoort
Marius Janssen - Rotterdam Vlaggeman
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 67 x 67 x 5.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Showroom model in goede conditie in de originele verpakking z.g.a.n. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter