Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
Harry Langdon - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 44 x 32 cm (h x b) |
Passe-partout | 55 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutphen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.