Zeer fraai vormgegeven sculptuur van een vrouw in goudkleurige rok in een sierlijke pose, ze zet een grote stap voorwaarts. Titel “ De uitdagende stap “ Achtergrondgedachte “ De mens maakt de toekomst, geeft er vorm en kleur aan, deze stap kan voor een ieder inspirerend werken “ Hoogte : 26 cm Materiaal: legering op fraaie zwart marmeren sokkel Kunstenares: Corry Ammerlaan Het beeld is op de achterzijde gesigneerd: CAN Wordt geleverd inclusief info kaart in originele verpakking Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 17,50