Anton Buytendijk - Zonder titel
Ferdinand Luigini - Stadsgezicht
Ewoud de Kat - het pad naar de molen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Computerprint |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
goede gebruikte staat | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.