Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Inez Fritschy - Belle van Zuijlen
Herman Brood - Als jij ligt, doe ik het uit.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie stifttekening van Herman Brood uit 1992.
Het papierformaat is 34 x 24 cm. en het werk is gesigneerd en gedateerd.
Herkomst: Museum RockArt te Hoek van Holland.
Wat kreukjes (met name langs de randen) maar na inlijsten zal dit niet echt opvallen, hoort een beetje bij het werk van Herman.