Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Inez Fritschy - Belle van Zuijlen
Herman Brood - Als jij ligt, doe ik het uit.
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2019 |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 16 x 24 x 14 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | 100 |
Prachtige sculptuur naar een schilderij van Herman Brood.
De sculptuur is vervaardigd van kunsthars en fiberglas.
Het werk is druk gesigneerd en genummerd 037/100
De sculptuur is met de hand beschilderd.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Het kunstwerk is uitgebracht in samenwerking met de erven Brood.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter