Lita Cabellut - 2 hardcover boekwerken
Juliaan Van Gaubergen - Kempens landschap
Herman Ouboter - Bosbouw met paard en wagen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 68 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||