Adam Jablonski - Presse-papier "Tear" - Sommerso en Bullicante. 20ste eeuw
Ton Schulten - hardcover boek & zeer grote kalender (64x48 cm)
Karel Martin Claessens - Oud Noordkasteel
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Type kunstwerk | Design |
Afmetingen | 18 x 29 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.