Nicolaas Wijnberg - BLOEIENDE ARTISJOK
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Anton Heyboer - Le Samt Cour de Marie
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 24 cm (h x b) |
Incl. lijst | 19.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.