Peer Metselaar woonde en werkte in Eindhoven. Dit kunstwerk is slechts eenmaal afgedrukt en is dus een unicum. Dit kunstwerk was eigendom van de Fontys scholengemeenschap in Den Bosch. Het stuk is handgesigneerd en met titel in potlood. Het kunstwerk is in goede staat. Geen glasplaat en de lijst heeft enkele kleine onopvallende gebruikssporen.
Goed
Het kunstwerk is in goede staat. De lijst (zonder glasplaat) heeft kleine onopvallende gebruikssporen.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00