Herb Ritts - "FRED, BANDEN, HOLLYWOOD" 1984
Annie Leibovitz - "Angelina Jolie - Fotoshoot voor Vanity Fair" 2005
Walter Darby Bannard - "Mandragora" 1976 - Oplage 160 - gesigneerd en genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1883 |
Techniek | Heliogravure |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 9.3 x 14.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Voor de leeftijd zeer goed.Geen scheuren,restauraties of verkleuringen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.