Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Alexander Gerhardus Dieperink - Zittende vrouw - roodkrijttekening
Ferdinand Ernst Lintz - Meisje met sikkel - potloodtekening
Andy Warhol - uit 1989 & Pop Art uit 1992 (240 pp)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.